top of page

תודה לבעלי ובעלות התפקידים בתנועה

מספר המלצות הגיעו אלינו על בעלי ובעלות תפקידים בשבטים ובהנהגות. כאלה שעושים את תפקידם ומעוררים השראה לסובבים אותם, מקדמים נושאים ערכיים ומובילים אחריהם שבטים והנהגות.
נויה צ'יפרוט ואמיר גיל דוד, ראשי צוות קהילה בשבט גבעתיים, הנהגת דן


נוי ואמיר עובדים במשך שנה שלמה על מנת לייצר קשר משמעותי של השבט עם הקהילה עירונית על כל גווניה. הם פועלים במשך כל השנה על מנת ליצור ממשק משותף בין הקהילה העירונית ועומלים על פרויקטים בשיתוף חניכי השכבה הצעירה והשכבה הבוגרת. בנוסף, לקראת כל מפעל מסייעים בחשיבה כיצד להנגיש אותו לקהילה בעיר ולהוות מוקד חינוכי משמעותי בעיר.

"נויה ואמיר אכן משקפים את הטוב שבתנועה, ואני שמח וגאה שיש כאלה שכב"גיסטים אצלנו בשבט."אפרתי, מרכז מפעלים ושכב"ג צעיר בשבט איתן, הנהגת יהודה.

דווקא בתקופה שהיית צריכה להיות שיא עבורו כשמינסט מוביל ומרכז מפעלים של מפעלי פסח, חלוץ הבטחה, וכיום כבר הכנות לקראת מחנה הקיץ האחרון שלו - עיטם בחר להמשיך ולהוביל בצורה מעוררת השראה את העשייה החינוכית והקהילתית בשבט בזמן הקורונה, מארגן פרויקטים התנדבותיים, מיזמים, טקסים ועוד.
עדו לביא, מרכז פעילים צעיר בשבט משואות, הנהגת ירושלים.


עדו לביא מצליח לרכז את שבט משואות בהצלחה רבה, מראה רגישות ומנהיגות בשבט על אף ביטול מפעלים רבים.

"המפעלים שהיו - הצליח לסיים אותם בהצלחה רבה תוך כדי שמחה ורצון להפוך את המפעל להכי טוב שיש."לירי פרידמן, מרכזת צעירה בשבט לביא, הנהגת דרור.


לירי לוקחת חלק גדול בהובלת תהליכים מרכזיים בשבט, גם השנה בתור מרכזת צעירה בתחום ההדרכה, וגם בשנה שעברה כראש צוות בתחום הפעילים.

"לירי מסורה לשבט ונותנת את כל כולה, ובעלת רצון גדול לשנות ולהשפיע."
רוני אליספור, מרכזת מפעלים צעירה בשבט דקר, הנהגת יהודה


רוני הינה דמות מובילה ומשמעותית בשבט, יוזמת ויצירתית אשר רואה את מטרותיה לנגד עיניה ופועלת במרץ להשגתן. לאורך התקופה האחרונה החלה ליזום ולפעול בקהילה ובשבט, מובילה את השכבה הבוגרת להתנדבות בקהילת מעלה אדומים (תקשורת עם קשישים, אריזת וחלוקת חבילות מזון, מבצע חלוקת פרחים ומכתבים ניצולי השואה בעיר ועוד).

"רוני מהווה מודל לחיקוי לחבריה וכמנהיגה לדוגמא היא אינה עסוקה רק בלדבר אלא גם ובעיקר בלעשות, פעילותה מעוררת ההשראה איננה מתבטאת רק במילים אלא בעשייה."
גל קשי, מרכז בוגרת בשבט רמת אביב גימל, הנהגת תל אביב – יפו.


גל קשי בוגר שבט גימל, קצין בחיל המודעין שיצא ללימודים מטעם הצבא. גל החליט השנה לשלב עם הלימודים התנדבות מלאה כמרכז בשבט גימל.

גל הינו מרכז משמעותי, דוגמא אישית לחניכי וחניכות השכבה הבוגרת, ומקפיד על הקניית ערכים.

"השיח בשבט בעקבותיו מאוד השתנה, מוביל שיח חינוכי. הרבה התנדבויות בקהילה ויציאה מחוץ לשבט."

נגה לבן, מרכזת בוגרת בשבט אילן, הנהגת החורש.

שבט אילן נמצא בשנה הראשונה בה יש מרכזת שכירה אחרי כעשר שנים בהן הייתה קומונה בשבט. במהלך השנה נגה עובדת קשה מאוד על מנת להטמיע בשבט ערכים של שבט עצמאי בו השכבה הבוגרת היא שמובילה, דבר הרוקם עור וגידים לקראת הפעלה עצמית של השכב"ג.


תומר ניר, מרכז הדרכה וצמי"ד הנהגתי בהנהגת ירושלים.


בחרנו לציין את תומר על העלאת המודעות בנושא הקיימות בהנהגה ובתנועה, ועל עשייה וקידום הקיימות, יישום של יוזמות מקיימות במפעלים ויצירת פורום קיימות בהנהגה של חניכים להעלאת יוזמות וקידומן.


שרון הוד, ראש שבט איתן, הנהגת שורק.

שרון הקים את שבט איתן, והיה לראש השבט במשך שמונה שנים.

"שרון הוא דוגמא ומופת לכל שכבגיס"ט וחניך בשבט והראה לכולנו מה זה אומר להיות אזרח משפיע בחברה".


198 צפיות
bottom of page